AVATUD: T-L 10-16,  E-post:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Telefon: +372 5521 331

Tiiu Tagametsa õlimaalide näitus

Lapsena joonistasin-kritseldasin vist samapalju kui kõik teisedki, kooli ajal oli joonistamine küll üks lemmiktundidest. Kahjuks lõppes see aine tollal juba seitsmendas klassis.

 

Lõpetasin Väike-Maarja Keskkooli ja astusin  korra isegi tollase Kunstiinstituudi uksest sisse. Nähes aga, kuidas teised oma suurepäraseid näidistöid lahti pakkisid, ei jätkunud julgust isegi avalduse andmiseks.

 

Hiljem olen 3 aastat õppinud kalligraafiat Heino Kivihalli ja aasta joonistamist Ülle Marksi juhendamisel Tallinna Kultuuriülikoolis.

 

Veidi olen tutvunud ka siidimaali ja keraamikaga, ca 15 aastat  tegelenud portselanimaaliga. Õlimaalis olen iseõppija, lemmikteemaks on saanud meri oma muutliku ilme, ääretuse, lahkuse ja karmusega.

Olen kujundanud muuseumi väljapanekuid, loodusalaseid õppevahendeid, postkaarte, kutseid, teinud seinamaalinguid ja juhendanud laste käelist tegevust.

Olen osalenud Virumaa kunstnike ühisnäitustel ja välja pannud üle paarikümne isikunäituse.

 

                                  Head vaatlemist!

 

Lugupidamisega  Tiiu Tagamets

 

Osa pilte on ka müügiks, sooviga pöörduda tel. 53426013

9 põhjust, miks külastada Avinurme Elulaadikeskust

Paiknemine kesk Alutaguse suurmetsi on Avinurmest läbi aegade teinud eraldatud paikkonna. Soine põllumaa ning pikad suurvee perioodid, mille tõttu olid teed üleujutatud ning ligipääs Avinurmele piiratud, sundisid avinurmikuid otsima traditsioonilisest talupidamisest ja põllutööst teistlaadseid elatusallikaid ning ümbruskonna metsarikkus juhatas nad puutöö juurde.

Loe edasi...

PUU TÖÖ MEISTRID AD 1786